Степове Побужжя

БУЗЬКИЙ ГАРД

Пасіка розташована на Півдні України, в регіоні Степового Побужжя, а саме в Первомайському районі Миколаївської області.

 

Ця місцевість відома не тільки як колишній західний кордон земель Запорозької Січі, але і місце, де розташувався природний парк «Гранітно-Степове Побужжя», унікальна екосистема, визнана одним із семи чудес природи України.

Особливістю цієї місцини є велика кількість «ендеміків», тобто рослин, які ростуть тільки на цій території. Це дозволяє нам отримувати мед з тонким та характерним ароматом, насиченим багатим смаком з великою палітрою відтінків, та неймовірним яскравим сонячним кольором.

 

Саме тому наші баночки ніби світяться зсередини…

На сьогоднішній день наша пасіка налічує близько 100 бджолосімей, і вони є частиною нашої власної родини.

Ми не годуємо наших бджіл штучним цукром, ретельно слідкуємо за їх здоров’ям, використовуючи тільки природні засоби для підтримки їх доброго самопочуття.

Бджоли – високоорганізована спільнота, і людям можна було б багато чому у них повчитися. Як і люди, бджоли створюють сім’ї, і найкращий мед дає сильна, здорова та дружна сім’я. Бджоли це знають, і постійно працюють над зміцненням своїх сімей, а ми їм у цьому допомагаємо.

Так само «Медові Брати» ретельно зберігають та розвивають традиційні сімейні цінності великої та дружньої української родини.

Наша пасіка – це символ єднання природи та людини задля створення найкращого продукту, яким може пишатися Україна.

Продовжити ознайомлення

http_blog_i_ua-2.jpg
IMG_6045.JPG
zhyt.PNG
Savranka_in_Horodysche_1.JPG