Середня Наддніпрянщина

ХОЛОДНИЙ ЯР

Холодний Яр – легендарне урочище, реліктовий лісовий масив в Черкаській області, з унікальним історичним та природничим значенням.

Високі лісисті гори з крутими схилами, глибокі таємничі балки, в яких прохолодно навіть

посеред спекотного літа, казкові галявини, старовинні печери, джерела та озера… А про

особливу енергетику цього місця, яка відчувається майже на фізичному рівні, вже складаються легенди.

 

Кажуть, в це місце колись влучив метеорит, утворивши тут, посеред степу, майже гірський ландшафт і створивши унікальні розломи земної кори з потужними енергетичними потоками. Недарма Холодний Яр вважається одним із найголовніших «місць сили» в Україні.

 

Особливої уваги заслуговує багата історія цього краю. Скіфські кургани і городища,

середньовічні підземні церкви та монастирі, козацькі та гайдамацькі терени.. З цими місцями пов’язані імена таких видатних українців, як Богдан Хмельницький, Максим Залізняк, Тарас Шевченко, Василь Чучупака, та багато інших…

 

Без перебільшення, саме тут протягом

багатьох століть кувалася воля України!

І, звичайно, Холодний Яр - це просто неймовірний медовий теруар! Багата та чиста природа цього краю, свій неповторний мікроклімат та велика кількість унікальних диких медоносних рослин по праву роблять холодноярський мед одним з найоригінальніших в Україні!

 

Медові Брати представлені в Холодному Яру родиною Сергія Заруби – бджоляра з 15-річним

досвідом, який разом з нами сповідує цінності справжнього натурального продукту, працюючи на пасіці, яка на сьогодні нараховує близько 60 бджолосімей.

Сергій з родиною – еко-поселенці в с. Мельники Чигиринського району, в самому серці Холодного Яру. Не варто і казати, що для людини, яка покинула місто та обрала життя поруч з природою, натуральність меду – це навіть не вимога часу, а норма етики та моралі.

Якщо Вам цікаво відкрити для себе це унікальне місце під назвою Холодний Яр, проїхати туристичним маршрутом по місцям гайдамацької слави, подихати свіжим повітрям дубових лісів, відчути справжній козацький дух, завітати до родинної церкви Богдана Хмельницького в селі Суботів, пожити кілька днів життям еко-поселенців – Медові Брати та друзі сердечно запрошують Вас до Холодного Яру !

Продовжити ознайомлення

7b.jpg
IMG_6045.JPG
zhyt.PNG
Savranka_in_Horodysche_1.JPG