FAQ

П: Чи купуєте Ви мед у інших пасічників?

 

В: Ні, не купуємо, і не перепродаємо, весь мед ТМ «Медові Брати» - нашого власного виробництва, з нашої власної пасіки.

 

П: Скільки вуликів на Вашій пасіці?

 

В: На даний момент у нас близько 90 бджолосімей. З весни 2017 року плануємо встановлення додаткових пасік на Миколаївщині та в інших регіонах України.

 

П: Чи годуєте Ви бджіл цукровим сиропом?

 

В: Ні. Свідомо йдучи на можливе зменшення об’ємів меду, ми принципово відмовляємося від підгодівлі бджіл цукровим сиропом. Якість – наш пріоритет №1.

 

П: Як Ви лікуєте бджіл від захворювань?

 

В: Для боротьби з кліщем варролоа ми використовуємо метод димового окурювання дим-гарматою на основі різних розчинників (вода, спирт, очищений гас). Обробка дим-гарматою проводиться не пізніше, як за 60 діб до викачання товарного меду. При інших захворюваннях, таких як гнилець різного роду, кам'яний розплід і т.п. сім'ї ізолюються з основної пасіки.

 

П: Які сертифікати якості є в наявності?

 

В: Якість кожної партії меду контролюється лабораторією якості Інститут Бджільництва ім. П.І. Прокоповича у м. Києві. Весь мед відповідає державному стандарту ДСТУ 4497:2005.

 

П: Чи експортуєте Ви Вашу продукцію?

 

В: На даний момент ми не маємо статусу експортера, але активно працюємо над тим, щоб мати можливість отримати його. Експорт можливий лише у разі приватного замовлення в межах, дозволених законодавством України, або через наших партнерів, які вже мають статус експортера.